Fisiología Humana y del Ejercicio |
Grupo |
B | |||||||||||||
Plazas grado |
Fechas |
Exámenes |
||||||||||||
Cap. |
Num.Mat. |
Lib. |
Desde |
Hasta |
Conv.1 |
Conv.2 |
||||||||
77 | 59 | 18 | 11/09/2023 | 17/05/2024 | 21/05/2024 | 28/06/2024 | ||||||||
Subgrupos |
||||||||||||||
Tipo aula |
Subgrupo |
Capacidad |
Num.Mat. |
Plazas libres |
Idioma |
Horario |
Más información |
|||||||
L | 20 | 18 | 2 | Valenciano | Mañana | |||||||||
L | 20 | 16 | 4 | Valenciano | Mañana | |||||||||
L | 20 | 14 | 6 | Valenciano | Mañana | |||||||||
L | 20 | 13 | 7 | Valenciano | Mañana | |||||||||
T | 80 | 61 | 19 | Valenciano | Mañana | |||||||||
Horarios |
||||||||||||||
Todo el año |
||||||||||||||
Todas las semanas del período lectivo |
||||||||||||||
Subgrupo |
Desde |
Hasta |
Día |
De |
A |
Aula |
Edificio |
|||||||
T 0 | 11/09/2023 | 17/05/2024 | Jueves | 14:00 | 15:00 | AULA M-26B | FACULTAT DE FISIOTERÀPIA i F.CIÈNCIES de l'ACTIVITAT FÍSICA i l'ESPORT (FCAFE) | |||||||
Martes | 13:00 | 14:00 | AULA M-25A | FACULTAT DE FISIOTERÀPIA i F.CIÈNCIES de l'ACTIVITAT FÍSICA i l'ESPORT (FCAFE) | ||||||||||
Semanas impares |
||||||||||||||
Subgrupo |
Desde |
Hasta |
Día |
De |
A |
Aula |
Edificio |
|||||||
L 1 | 11/09/2023 | 17/05/2024 | Miércoles | 17:30 | 19:30 | LABORATORI DE FISIOLOGIA | FACULTAT DE FISIOTERÀPIA i F.CIÈNCIES de l'ACTIVITAT FÍSICA i l'ESPORT (FCAFE) | |||||||
L 3 | 11/09/2023 | 17/05/2024 | Miércoles | 15:30 | 17:30 | LABORATORI DE FISIOLOGIA | FACULTAT DE FISIOTERÀPIA i F.CIÈNCIES de l'ACTIVITAT FÍSICA i l'ESPORT (FCAFE) | |||||||
Semanas pares |
||||||||||||||
Subgrupo |
Desde |
Hasta |
Día |
De |
A |
Aula |
Edificio |
|||||||
L 2 | 11/09/2023 | 17/05/2024 | Miércoles | 17:30 | 19:30 | LABORATORI DE FISIOLOGIA | FACULTAT DE FISIOTERÀPIA i F.CIÈNCIES de l'ACTIVITAT FÍSICA i l'ESPORT (FCAFE) | |||||||
L 4 | 11/09/2023 | 17/05/2024 | Miércoles | 15:30 | 17:30 | LABORATORI DE FISIOLOGIA | FACULTAT DE FISIOTERÀPIA i F.CIÈNCIES de l'ACTIVITAT FÍSICA i l'ESPORT (FCAFE) | |||||||
Profesores |
||||||||||||||
Tipo aula |
Subgrupo |
Nombre y apellidos |
||||||||||||
L | 1 | DANIEL BERNARDO PEREZ CREMADES | MARÍA PILAR MONFORT EROLES | |||||||||||
L | 2 | DANIEL BERNARDO PEREZ CREMADES | MARTA SECO CERVERA | JOSÉ SANTIAGO IBAÑEZ CABELLOS | MARÍA PILAR MONFORT EROLES | |||||||||
L | 3 | DANIEL BERNARDO PEREZ CREMADES | MARTA SECO CERVERA | MARÍA PILAR MONFORT EROLES | ||||||||||
L | 4 | DANIEL BERNARDO PEREZ CREMADES | MARÍA PILAR MONFORT EROLES | |||||||||||
T | 0 | JUAN GAMBINI BUCHON | JOSE LUIS GARCIA GIMENEZ | GLORIA OLASO GONZALEZ | DANIEL BERNARDO PEREZ CREMADES | MARIA PILAR GONZALEZ CABO |