Horari de l'assignatura Neurobiologia experimental (40145) Grup PT-T0
Descargar horario ICS Veure horari setmanal Horari complet curs 2022-23
Dia | Inici | Final | Lloc |
02/02/2023 (Dijous) | 10:00 | 12:00 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
02/02/2023 (Dijous) | 12:30 | 14:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
03/02/2023 (Divendres) | 10:00 | 12:00 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
03/02/2023 (Divendres) | 12:30 | 14:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
09/02/2023 (Dijous) | 09:00 | 13:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
10/02/2023 (Divendres) | 09:00 | 13:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
16/02/2023 (Dijous) | 09:00 | 10:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
16/02/2023 (Dijous) | 11:00 | 12:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
17/02/2023 (Divendres) | 09:00 | 10:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
17/02/2023 (Divendres) | 11:00 | 12:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
23/02/2023 (Dijous) | 09:00 | 10:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
23/02/2023 (Dijous) | 11:00 | 12:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
24/02/2023 (Divendres) | 09:00 | 10:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
24/02/2023 (Divendres) | 11:00 | 12:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
02/03/2023 (Dijous) | 09:30 | 11:00 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
02/03/2023 (Dijous) | 11:30 | 13:00 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
03/03/2023 (Divendres) | 09:30 | 11:00 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
03/03/2023 (Divendres) | 11:30 | 13:00 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
09/03/2023 (Dijous) | 09:30 | 11:00 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
09/03/2023 (Dijous) | 11:30 | 13:00 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
10/03/2023 (Divendres) | 09:30 | 11:00 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
10/03/2023 (Divendres) | 11:30 | 14:00 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
23/03/2023 (Dijous) | 09:30 | 11:00 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
23/03/2023 (Dijous) | 11:30 | 13:00 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
24/03/2023 (Divendres) | 09:30 | 11:00 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
24/03/2023 (Divendres) | 11:30 | 13:00 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
28/03/2023 (Dimarts) | 09:00 | 10:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
28/03/2023 (Dimarts) | 11:00 | 12:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
29/03/2023 (Dimecres) | 09:00 | 10:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
29/03/2023 (Dimecres) | 11:00 | 12:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
30/03/2023 (Dijous) | 09:00 | 10:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
30/03/2023 (Dijous) | 11:00 | 12:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
30/03/2023 (Dijous) | 15:30 | 17:00 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
31/03/2023 (Divendres) | 09:00 | 10:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
31/03/2023 (Divendres) | 11:00 | 12:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
31/03/2023 (Divendres) | 15:30 | 17:00 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
18/04/2023 (Dimarts) | 09:00 | 10:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
19/04/2023 (Dimecres) | 09:00 | 10:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |
19/04/2023 (Dimecres) | 11:00 | 12:30 | AULA B-1 FAC. BIOLÒGIQUES (BLOC B) |