logo UV

Schedule of the subject Human physiology and exercise (33207) Group B -L3

Descargar horario ICS  Weekly schedule  Complete course schedule 2023-24

DayStartEndPlace
13/09/2023 (Wednesday)15:3017:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
27/09/2023 (Wednesday)15:3017:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
11/10/2023 (Wednesday)15:3017:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
25/10/2023 (Wednesday)15:3017:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
08/11/2023 (Wednesday)15:3017:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
22/11/2023 (Wednesday)15:3017:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
20/12/2023 (Wednesday)15:3017:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
31/01/2024 (Wednesday)15:3017:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
14/02/2024 (Wednesday)15:3017:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
28/02/2024 (Wednesday)15:3017:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
13/03/2024 (Wednesday)15:3017:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
27/03/2024 (Wednesday)15:3017:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
10/04/2024 (Wednesday)15:3017:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
24/04/2024 (Wednesday)15:3017:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
08/05/2024 (Wednesday)15:3017:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)

Volver a la ficha