logo UV

Schedule of the subject Human physiology and exercise (33207) Group B -L2

Descargar horario ICS  Weekly schedule  Complete course schedule 2023-24

DayStartEndPlace
20/09/2023 (Wednesday)17:3019:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
04/10/2023 (Wednesday)17:3019:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
18/10/2023 (Wednesday)17:3019:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
15/11/2023 (Wednesday)17:3019:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
29/11/2023 (Wednesday)17:3019:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
13/12/2023 (Wednesday)17:3019:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
07/02/2024 (Wednesday)17:3019:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
21/02/2024 (Wednesday)17:3019:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
06/03/2024 (Wednesday)17:3019:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
20/03/2024 (Wednesday)17:3019:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
17/04/2024 (Wednesday)17:3019:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
15/05/2024 (Wednesday)17:3019:30LABORATORI DE FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)

Volver a la ficha