logo UV

Schedule of the subject Human physiology (33002) Group C -L7

Descargar horario ICS  Weekly schedule  Complete course schedule 2022-23

DayStartEndPlace
06/02/2023 (Monday)17:0020:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
13/02/2023 (Monday)17:0020:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
20/02/2023 (Monday)17:0020:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
27/02/2023 (Monday)17:0020:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
06/03/2023 (Monday)17:0020:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
13/03/2023 (Monday)17:0020:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
27/03/2023 (Monday)17:0020:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
03/04/2023 (Monday)17:0020:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
08/05/2023 (Monday)17:0020:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
15/05/2023 (Monday)17:0020:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)

Volver a la ficha