logo UV

Schedule of the subject Human physiology (33002) Group C -L12

Descargar horario ICS  Weekly schedule  Complete course schedule 2023-24

DayStartEndPlace
08/02/2024 (Thursday)14:0017:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
15/02/2024 (Thursday)14:0017:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
22/02/2024 (Thursday)14:0017:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
29/02/2024 (Thursday)14:0017:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
07/03/2024 (Thursday)14:0017:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
14/03/2024 (Thursday)14:0017:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
21/03/2024 (Thursday)14:0017:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
11/04/2024 (Thursday)14:0017:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
18/04/2024 (Thursday)14:0017:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
25/04/2024 (Thursday)14:0017:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
02/05/2024 (Thursday)14:0017:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
09/05/2024 (Thursday)14:0017:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
16/05/2024 (Thursday)14:0017:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)

Volver a la ficha