logo UV

Schedule of the subject Human physiology (33002) Group B -L8

Descargar horario ICS  Weekly schedule  Complete course schedule 2023-24

DayStartEndPlace
07/02/2024 (Wednesday)11:0014:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
14/02/2024 (Wednesday)11:0014:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
21/02/2024 (Wednesday)11:0014:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
28/02/2024 (Wednesday)11:0014:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
06/03/2024 (Wednesday)11:0014:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
13/03/2024 (Wednesday)11:0014:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
27/03/2024 (Wednesday)11:0014:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
10/04/2024 (Wednesday)11:0014:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
17/04/2024 (Wednesday)11:0014:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
24/04/2024 (Wednesday)11:0014:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
08/05/2024 (Wednesday)11:0014:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
15/05/2024 (Wednesday)11:0014:00LABORATORI de FISIOLOGIA FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)

Volver a la ficha