logo UV

Schedule of the subject Applied research in management of physical activity and sport (43920) Group PT-X0

Descargar horario ICS  Weekly schedule  Complete course schedule 2022-23

DayStartEndPlace
20/10/2022 (Thursday)17:0021:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
11/11/2022 (Friday)10:0014:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
02/03/2023 (Thursday)17:0021:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
06/03/2023 (Monday)17:0021:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
07/03/2023 (Tuesday)17:0021:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
08/03/2023 (Wednesday)17:0021:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
09/03/2023 (Thursday)17:0021:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
21/03/2023 (Tuesday)17:0021:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
22/03/2023 (Wednesday)16:0021:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
23/03/2023 (Thursday)16:0021:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
27/03/2023 (Monday)16:0020:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
28/03/2023 (Tuesday)16:0020:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
29/03/2023 (Wednesday)17:0021:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)

Volver a la ficha