logo UV

Schedule of the subject Organic Chemistry Laboratory II (34207) Group D3-L0

Descargar horario ICS  Weekly schedule  Complete course schedule 2018-19

DayStartEndPlace
11/09/2018 (Tuesday)11:0013:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
14/09/2018 (Friday)10:3014:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
19/09/2018 (Wednesday)10:3014:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
21/09/2018 (Friday)10:3014:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
26/09/2018 (Wednesday)10:3014:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
28/09/2018 (Friday)10:3014:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
03/10/2018 (Wednesday)10:3014:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
05/10/2018 (Friday)10:3014:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
10/10/2018 (Wednesday)10:3014:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
17/10/2018 (Wednesday)10:3014:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
19/10/2018 (Friday)10:3014:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
24/10/2018 (Wednesday)10:3014:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
26/10/2018 (Friday)10:3014:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
31/10/2018 (Wednesday)10:3014:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)

Volver a la ficha