logo UV

Schedule of the subject Organic Chemistry Laboratory II (34207) Group C3-U0

Descargar horario ICS  Weekly schedule  Complete course schedule 2018-19

DayStartEndPlace
31/10/2018 (Wednesday)15:0017:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
07/11/2018 (Wednesday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
08/11/2018 (Thursday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
14/11/2018 (Wednesday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
15/11/2018 (Thursday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
21/11/2018 (Wednesday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
22/11/2018 (Thursday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
28/11/2018 (Wednesday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
29/11/2018 (Thursday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
05/12/2018 (Wednesday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
12/12/2018 (Wednesday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
13/12/2018 (Thursday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
19/12/2018 (Wednesday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
20/12/2018 (Thursday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)

Volver a la ficha