logo UV

Schedule of the subject Organic Chemistry Laboratory II (34207) Group C3-L0

Descargar horario ICS  Weekly schedule  Complete course schedule 2019-20

DayStartEndPlace
18/09/2019 (Wednesday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
19/09/2019 (Thursday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
25/09/2019 (Wednesday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
26/09/2019 (Thursday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
02/10/2019 (Wednesday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
03/10/2019 (Thursday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
10/10/2019 (Thursday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
16/10/2019 (Wednesday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
17/10/2019 (Thursday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
23/10/2019 (Wednesday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
24/10/2019 (Thursday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
30/10/2019 (Wednesday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
31/10/2019 (Thursday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)

Volver a la ficha