logo UV

Schedule of the subject Organic Chemistry Laboratory II (34207) Group C2-U0

Descargar horario ICS  Weekly schedule  Complete course schedule 2018-19

DayStartEndPlace
31/10/2018 (Wednesday)15:0017:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
06/11/2018 (Tuesday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
12/11/2018 (Monday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
13/11/2018 (Tuesday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
19/11/2018 (Monday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
20/11/2018 (Tuesday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
26/11/2018 (Monday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
27/11/2018 (Tuesday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
03/12/2018 (Monday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
04/12/2018 (Tuesday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
10/12/2018 (Monday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
11/12/2018 (Tuesday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
17/12/2018 (Monday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
18/12/2018 (Tuesday)15:0016:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)

Volver a la ficha