logo UV

Schedule of the subject Organic Chemistry Laboratory II (34207) Group A3-L0

Descargar horario ICS  Weekly schedule  Complete course schedule 2018-19

DayStartEndPlace
11/09/2018 (Tuesday)15:0017:00LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
13/09/2018 (Thursday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
19/09/2018 (Wednesday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
20/09/2018 (Thursday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
26/09/2018 (Wednesday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
27/09/2018 (Thursday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
03/10/2018 (Wednesday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
04/10/2018 (Thursday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
10/10/2018 (Wednesday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
11/10/2018 (Thursday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
17/10/2018 (Wednesday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
18/10/2018 (Thursday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
24/10/2018 (Wednesday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
25/10/2018 (Thursday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)

Volver a la ficha