logo UV

Schedule of the subject Organic Chemistry Laboratory II (34207) Group A2-L0

Descargar horario ICS  Weekly schedule  Complete course schedule 2019-20

DayStartEndPlace
07/11/2019 (Thursday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
11/11/2019 (Monday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
12/11/2019 (Tuesday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
18/11/2019 (Monday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
19/11/2019 (Tuesday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
25/11/2019 (Monday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
26/11/2019 (Tuesday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
02/12/2019 (Monday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
03/12/2019 (Tuesday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
09/12/2019 (Monday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
10/12/2019 (Tuesday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
16/12/2019 (Monday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)
17/12/2019 (Tuesday)16:0019:30LABORATORI DE QUÍMICA ORGÀNICA B FAC. DE QUÍMICA (BLOC F)

Volver a la ficha