logo UV

Schedule of the subject Sports training: physical preparation (33222) Group B -P2

Descargar horario ICS  Weekly schedule  Complete course schedule 2022-23

DayStartEndPlace
31/01/2023 (Tuesday)10:3012:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
07/02/2023 (Tuesday)10:3012:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
14/02/2023 (Tuesday)10:3012:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
21/02/2023 (Tuesday)10:3012:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
28/02/2023 (Tuesday)10:3012:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
07/03/2023 (Tuesday)10:3012:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
14/03/2023 (Tuesday)10:3012:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
21/03/2023 (Tuesday)10:3012:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
28/03/2023 (Tuesday)10:3012:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
04/04/2023 (Tuesday)10:3012:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
18/04/2023 (Tuesday)10:3012:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
25/04/2023 (Tuesday)10:3012:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
02/05/2023 (Tuesday)10:3012:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
09/05/2023 (Tuesday)10:3012:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
16/05/2023 (Tuesday)10:3012:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)

Volver a la ficha