logo UV

Schedule of the subject Prevention and first aid for injuries due to physical activities (33219) Group B -L1

Descargar horario ICS  Weekly schedule  Complete course schedule 2023-24

DayStartEndPlace
13/09/2023 (Wednesday)08:3009:30LABORATORI DE RENDIMENT 2 FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
20/09/2023 (Wednesday)08:3009:30LABORATORI DE RENDIMENT 2 FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
27/09/2023 (Wednesday)08:3009:30LABORATORI DE RENDIMENT 2 FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
04/10/2023 (Wednesday)08:3009:30LABORATORI DE RENDIMENT 2 FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
11/10/2023 (Wednesday)08:3009:30LABORATORI DE RENDIMENT 2 FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
18/10/2023 (Wednesday)08:3009:30LABORATORI DE RENDIMENT 2 FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
25/10/2023 (Wednesday)08:3009:30LABORATORI DE RENDIMENT 2 FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
08/11/2023 (Wednesday)08:3009:30LABORATORI DE RENDIMENT 2 FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
15/11/2023 (Wednesday)08:3009:30LABORATORI DE RENDIMENT 2 FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
22/11/2023 (Wednesday)08:3009:30LABORATORI DE RENDIMENT 2 FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
29/11/2023 (Wednesday)08:3009:30LABORATORI DE RENDIMENT 2 FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
13/12/2023 (Wednesday)08:3009:30LABORATORI DE RENDIMENT 2 FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
20/12/2023 (Wednesday)08:3009:30LABORATORI DE RENDIMENT 2 FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)

Volver a la ficha