logo UV

Schedule of the subject Prevention and first aid for injuries due to physical activities (33219) Group A -T0

Descargar horario ICS  Weekly schedule  Complete course schedule 2023-24

DayStartEndPlace
13/09/2023 (Wednesday)12:0013:30AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
14/09/2023 (Thursday)10:3012:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
20/09/2023 (Wednesday)12:0013:30AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
21/09/2023 (Thursday)10:3012:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
27/09/2023 (Wednesday)12:0013:30AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
28/09/2023 (Thursday)10:3012:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
04/10/2023 (Wednesday)12:0013:30AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
05/10/2023 (Thursday)10:3012:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
11/10/2023 (Wednesday)12:0013:30AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
18/10/2023 (Wednesday)12:0013:30AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
19/10/2023 (Thursday)10:3012:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
25/10/2023 (Wednesday)12:0013:30AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
26/10/2023 (Thursday)10:3012:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
02/11/2023 (Thursday)10:3012:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
08/11/2023 (Wednesday)12:0013:30AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
09/11/2023 (Thursday)10:3012:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
15/11/2023 (Wednesday)12:0013:30AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
16/11/2023 (Thursday)10:3012:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
22/11/2023 (Wednesday)12:0013:30AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
23/11/2023 (Thursday)10:3012:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
29/11/2023 (Wednesday)12:0013:30AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
30/11/2023 (Thursday)10:3012:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
13/12/2023 (Wednesday)12:0013:30AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
14/12/2023 (Thursday)10:3012:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
20/12/2023 (Wednesday)12:0013:30AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
21/12/2023 (Thursday)10:3012:00AULA M-26B FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)

Volver a la ficha