logo UV

Schedule of the subject Systematics of movement (33215) Group B -P2

Descargar horario ICS  Weekly schedule  Complete course schedule 2022-23

DayStartEndPlace
12/09/2022 (Monday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
16/09/2022 (Friday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
19/09/2022 (Monday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
23/09/2022 (Friday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
26/09/2022 (Monday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
30/09/2022 (Friday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
03/10/2022 (Monday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
07/10/2022 (Friday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
10/10/2022 (Monday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
14/10/2022 (Friday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
17/10/2022 (Monday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
21/10/2022 (Friday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
24/10/2022 (Monday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
28/10/2022 (Friday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
04/11/2022 (Friday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
07/11/2022 (Monday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
11/11/2022 (Friday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
14/11/2022 (Monday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
18/11/2022 (Friday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
21/11/2022 (Monday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
25/11/2022 (Friday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
28/11/2022 (Monday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
02/12/2022 (Friday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
05/12/2022 (Monday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
12/12/2022 (Monday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
16/12/2022 (Friday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
19/12/2022 (Monday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
23/12/2022 (Friday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)

Volver a la ficha