logo UV

Schedule of the subject Systematics of movement (33215) Group A -P3

Descargar horario ICS  Weekly schedule  Complete course schedule 2022-23

DayStartEndPlace
01/02/2023 (Wednesday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
03/02/2023 (Friday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
08/02/2023 (Wednesday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
10/02/2023 (Friday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
15/02/2023 (Wednesday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
17/02/2023 (Friday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
22/02/2023 (Wednesday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
24/02/2023 (Friday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
01/03/2023 (Wednesday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
03/03/2023 (Friday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
08/03/2023 (Wednesday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
10/03/2023 (Friday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
22/03/2023 (Wednesday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
24/03/2023 (Friday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
29/03/2023 (Wednesday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
31/03/2023 (Friday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
05/04/2023 (Wednesday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
19/04/2023 (Wednesday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
21/04/2023 (Friday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
26/04/2023 (Wednesday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
28/04/2023 (Friday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
03/05/2023 (Wednesday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
05/05/2023 (Friday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
10/05/2023 (Wednesday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
12/05/2023 (Friday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
17/05/2023 (Wednesday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
19/05/2023 (Friday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)

Volver a la ficha