logo UV

Schedule of the subject Systematics of movement (33215) Group A -P1

Descargar horario ICS  Weekly schedule  Complete course schedule 2022-23

DayStartEndPlace
30/01/2023 (Monday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
01/02/2023 (Wednesday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
06/02/2023 (Monday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
08/02/2023 (Wednesday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
13/02/2023 (Monday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
15/02/2023 (Wednesday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
20/02/2023 (Monday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
22/02/2023 (Wednesday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
27/02/2023 (Monday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
01/03/2023 (Wednesday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
06/03/2023 (Monday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
08/03/2023 (Wednesday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
13/03/2023 (Monday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
22/03/2023 (Wednesday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
27/03/2023 (Monday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
29/03/2023 (Wednesday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
03/04/2023 (Monday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
05/04/2023 (Wednesday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
19/04/2023 (Wednesday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
26/04/2023 (Wednesday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
03/05/2023 (Wednesday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
08/05/2023 (Monday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
10/05/2023 (Wednesday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
15/05/2023 (Monday)12:0013:30SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
17/05/2023 (Wednesday)13:3015:00SALA / AULA MULTI┌S FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)

Volver a la ficha