logo UV

Schedule of the subject Physiotherapy in clinical specialities IV (33027) Group A -L3

Descargar horario ICS  Weekly schedule  Complete course schedule 2022-23

DayStartEndPlace
13/02/2023 (Monday)11:3014:30LABORATORI M05A FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
20/02/2023 (Monday)11:3014:30LABORATORI M05A FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
27/02/2023 (Monday)11:3014:30LABORATORI M05A FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
06/03/2023 (Monday)11:3014:30LABORATORI M05A FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
13/03/2023 (Monday)11:3014:30LABORATORI M05A FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
20/03/2023 (Monday)11:3014:30LABORATORI M05A FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
27/03/2023 (Monday)11:3014:30LABORATORI M05A FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
03/04/2023 (Monday)11:3014:30LABORATORI M05A FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
24/04/2023 (Monday)11:3014:30LABORATORI M05A FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
08/05/2023 (Monday)11:3014:30LABORATORI M05A FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)
15/05/2023 (Monday)11:3014:30LABORATORI M05A FACULTAT DE FISIOTER└PIA i F.CI╚NCIES de l'ACTIVITAT F═SICA i l'ESPORT (FCAFE)

Volver a la ficha